Pagrindinis ir profesinis mokymas

Suaugusiųjų mokymas

Neformalus švietimas

Pamokų tvarkaraščiai ir konsultacijos

path: downloads

KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS 2018-2019 MOKSLO METAMS

Konsultacijos vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį nuo 9.00 iki 13.00 val.

PASTABA: būtina išankstinė registracija

Eil. Nr.Profesijos mokytojo
Pavardė, vardas
Konsultuojami dalykaiGrupėsKabinetasRegistracija
1Apčelauskas GintautasApčelauskas Gintautas 1.TR1 kategorijos traktorių vairavimas ir darbas su agregatais
2.Aktyvus poilsis kaime
3.Automobilių ir traktorių techninė priežiūra
4.Žemės ūkio mašinų techninė priežiūra. Mašinų būklės diagnozavimas
5. Automobiliai
17DŽV1, 16TP3,16T3, 17TP2Techninio aptarnavimo laboratorija (praktinio mokymo pastate)Registruotis
2Bedrovienė Gitana1. Veido masažas
4. Sportinis masažas
5. Higieninis ir kosmetinis masažas
18MAS1, 17MAS2Masažo kabinetas
Nr. 112
(mokyklos bendrabučio pastate)
Registruotis
3Bezubovas Leontijus1. Mašinų taisymas
2. Gamybinių patalpų įrengimai
3. Metalų technologija
4. Dirvožemio pagrindai, traktoriai, mašinos ir darbų technologija
5. Mašinų taisymas
6. Detalių remontass
7. Mašinų serviso įranga ir eksploatacinės medžiagos
8. Gamybinių patalpų įrengimai
9. Traktoria
10.Detalių atstatymas
18TŠR1, 18ŽŪV1, 17TP2, 17K2, 16TP3Mašinų remonto laboratorija
(praktinio mokymo pastate)
Registruotis
4Bočekova Zinaida1. Mityba ir maisto ruošimas
2. Maitinimo paslaugos
3. Pasaulio tautų virtuvė
4. Konditerijos pagrindai
5. Maisto atsargos ir kokybė
6. Konditerijos pagrindai
7. Sriubų, karštųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
8. Saldžiųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
9. Lietuviškų tradicinių patiekalų gaminimas
17T2, 17VR2, 16VR3, 18VR1Konditerijos laboratorija Registruotis
5Buliginaitė Inga 1. Lietuviškų tradicinių nacionalinių patiekalų gaminimas
2. Saldžiųjų patiekalų gaminima, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
3. Pasiruošimas patiekalų gaminimai
4. Patiekalų pobūviams gaminimas ir patiekimas
5. Karštieji patiekalai
6. Mityba ir maisto ruošimas
7. Lankytojų aptarnavimas
18VR1, 18VIRt, 17VR2, 17VIR2, 16VR3, 16T338 kabinetas ,
IV aukštas
Registruotis
6Butkevičienė Olga1. Kreditavimas
2. Banko sąskaitos ir mokėjimo kortelės
3. Finansinės operacijos grynaisiais pinigais ir mokėjimai pavedimu
18FIP15 kabinetas, II aukštasRegistruotis
7Čepelionienė Janina1. Netradicinių sodo kultūrų auginimas
2. Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas
3. Įvadas į profesiją
4. Įvairių rūšių gyvulių auginimas
5. Lauko augalų auginimas
6. Ūkininkavimo pradmenys
17DŽV2, 18ŽŪV16 kabinetas,
I aukštas
Registruotis
8Dumbravas Evaldas1. Ekonomikos ir verslo pagrindai
2. Rekreacija ir kaimo turizmas
3. Praktinis verslo mokymas
4. Apskaitos proceso organizavimas apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje
5. Kaimo turizmo verslas
17T2, 16T3, 16VRT3, 16TP3, 17TP2, 17MAS2, 18SV113 kabinetas,
I aukštas,
Registruotis
9Gerasimova Rita1. Rūpinimasis pacientais ir jų artimaisiais
2. Vidaus ligos ir masažas
3. Masažo pradmenys
4. Anatomija, fiziologija ir patologijos pagrindai
5. Vaikų ligos ir masažas
6. Nervų ligos ir masažas
7. Chirurginės ligos ir masažas
18SLP, 18SLPt 17MAS1, 16MAS2Masažo kabinetas
Nr. 111
(mokyklos bendrabučio pastate)
Registruotis
10Gluchova Galina1. Sriubų, karštųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
2. Tvarkos virtuvėje palaikymas
3. Pusgaminių ir karštųjų patiekalų gaminimas ir jų apipavidalinimas
4. Įvadas į profesiją
5. Apskaita ir kalkuliacija
6. Salotų, užkandžių, garnyrų ir šaltųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
18VR1, 18VIRt, 17VR2, 17VIR2, 16VR3, 16T3, Kulinarijos laboratorija Registruotis
11Gražienė Danutė1. Mažosios architektūros įrengimas ir priežiūra
2. Sodybos aplinka
3. Liaudies amatai
4. Apgyvendinimo paslaugos
5. Įvadas į profesiją
6. Apmušalų klijavimas
7. Vertikalių paviršių apdaila plytelėmis
8. Tankinis tinkavimas
9. Medienos apdirbimas rankiniu būdu
10. Specialusis piešimas ir meninė grafika
17DŽV2,16T3, 17T2, 18APD1, 18SUV40 kabinetas,
IV aukštas,
Registruotis
12Gavrilov Andrej1. TR1 kategorijos traktorių vairavimas: kelių eismo taisyklių ir saugaus eismo pagrindai, pavojingų krovinių vežimas, aplinkosauga, darbuotojų sauga ir sveikata18ŽŪV115 kabinetas, II aukštasRegistruotis
13Juršys Jonas1. Dirvožemio pagrindai
2. Mašinos ir darbų technologija
3. Automobilių ir traktorių remontas
4. Mašinų serviso įranga ir eksplotacinės medžiagos
5. Detalių remontas. Važiuoklės atstatymo būdai
6. Automobiliai
18TŠR1, 17TP2, 16TP3Traktorių, automobilių variklių laboratorija (praktinio mokymo pastate)Registruotis
14Juršienė Genė1. Higiena ir sveika gyvensena
2. Neatidėliotina pagalba
3. Pagalba slaugos specialistui stiprinant paciento sveikatą ilgalaikėje slaugoje
4. Techninių darbų atlikimas
5. Higieninių paciento reikmių tenkinimas
6. Pirmoji medicinos pagalba
18MAS1, 17MAS2, 18SLP, 18SLPt, 16TP317 kabinetas, II aukštasRegistruotis
15Kontrimaitė Brigita1. Kūno kosmetika ir žaliavos18MAS114 kabinetas, II aukštasRegistruotis
16Kruopis Vytautas1. Mašinų serviso įranga ir eksplotacinės medžiagos
2. Konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos.Elektrotechnikos pagrindai, techniniai matavimai
3. Kalvio darbai
4. Įvadas į profesiją
5. Automobilių ir traktorių variklių techninė priežiūra ir remontas
6. Mašinų elementai ir techniniai matavimai
7. Specializacija kalvis- suvirintojas
8. Dirvožemio pagrindai, mašinos ir darbų technologija
9. Žemės ūkio mašinų techninė priežiūra
10. Traktoriai ir mašinų eksplotacija
11. Metalų technologija
12. Kalvystės technologija
13. Detalių atstatymas
18TŠR1, 18TP1, 17TP2, 17K2, 16TP3Traktorių, automobilių važiuoklių laboratorija;
Kalvystės laboratorija (praktinio mokymo pastate)
Registruotis
17Mažeika Almantas1. Metalų technologija. Šaltkalvystė
2. Apmušalų klijavimas
3. Rankinis tinkavimas
4.Medienos apdirbimas rankiniu būdu
5. Šaltkalvio darbai
18TŠR1, 18TP1, 18APD1Šaltkalvystės laboratorija;
Staliaus ir dailidės darbų laboratorija (praktinio mokymo pastate)
Registruotis
18Mikutavičienė Inga1. Buitinės paslaugos
2. . Ekonomikos ir verslo pagrindai
3. Bendrosios tvarkos priežiūra apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje
4 Svečių priėmimas apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje
5. Šventės ir pramogos
6. Įvadas į profesiją
17T2, 17MAS2, 18SV1, 16T333 kabinetas,
III aukštas
Registruotis
19Panavienė Janina1. Konstravimo pagrindai
2. Drabužių kompozicijos pagrindai
3. Tekstilės medžiagos
4. Petinių drabužių su pamušalu siuvimas
5. Lengvų petinių drabužių siuvimas
6. Juosmeninių drabužių siuvimas
7. Siuvimo pagrindai
18SUV11 kabinetas,
I aukštas
Registruotis
20Ponyčienė-Sukavičiūtė Žaneta1. Įvadas į profesiją
2. Pacientų išskyrų ir sekretų tvarkymas
3. Infekcinių ir odos ligų pagrindai
18SLP, 18SLPt, 18MAS134 kabinetas,
IV aukštas
Registruotis
21Radionova Donata1. Žemės ūkio veikos vykdymas
2. Sodo įveisimas
18ŽŪV1, 17DŽV2Registruotis
22Radionovas Andrius1. Elektroninės paslaugos
2. Informacinės komunikacinės technologijos
18FPT26 kabinetas, III aukštasRegistruotis
23Sekonaitė Agnė1. Ekonomikos ir verslo pagrindai
2. Draudimass
3. Taupymas
4. Darbas su klientais
5. Įvadas į profesiją
6. Investavimo pagrindai
18TŠR1, 18SUV1, 18MAS1, 18FPT25 kabinetas,
IV aukštas
Registruotis
24Tumalovičius Aleksandras1. Želdynų įrengimo ir priežiūros darbų mechanizavimas
2. Vidaus degimo variklių tepimo ir aušinimo sistemos
3. Suvirinimas
4. Detalių remontas
5. Techninė braižyba
6. Braižyba
7. Sodybos priežiūra
8. Specializacija kalvis-suvirintojas
9. Suvirinimo įrengimai ir medžiagos
10. Suvirinimo technologija
11. Vertikalių paviršių apdaila plytelėmis
18TŠR1, 18TP1 17DŽV2, 18APD1, 17K2, 16TP3, 16T3Suvirinimo laboratorija;
Statybos darbų laboratorija (praktinio mokymo pastat
Registruotis
25Vaicekauskė Rima1. Miltinių konditerijos gaminių gaminimas
2. Darbas su dokumentais
3. Salotų ir garnyrų gaminimas ir jų apipavidalinimas
18VIRt, 18VR1Konditerijos laboratorijaRegistruotis

Konsultacijos

Konsultacijos vyksta paskutinį mėnesio šeštadienį, registruotis galima pas kelis mokytojus tik nurodykite skirtingus laikus.

Nuotoliniai mokymai

Aktualu
El. dienynas

Renginiai mokykloje
Sveikiname
Šį mėnesį gimtadienius švenčia
Pamokų laikas

1. 8,00 - 8,45
2. 8,55 - 9,40
3. 9,50 - 10,35
4. 11,05 - 11,50
5. 12,00 - 12,45
6. 12,55 - 13,40
7. 13,50 - 14,35
8. 14,45 - 15,30